بخش Vip سئو مایند

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو مایند هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
ورود به بازار کار با سئو مایند
سئو مایند » دانلود ها » آموزش بک اند » آموزش php ، دوره سیر تا پیاز php

آموزش php ، دوره سیر تا پیاز php

2 دانشجو 5

برای یادگیری زبان برنامه نویسی php ، یکی از بهترین دوره های آموزشی را با نام دوره سیر تا پیاز php برای شما تدوین کردیم تا فقط با یک دوره آموزشی ، مهارت های لازم جهت ورود به بازار کار را کسب کنید .

490,000 تومان تومان 392,000
پس از خرید دوره های نقدی مستقیما با مدرس دوره در ارتباط خواهید بود برای دوره های رایگان نیز از بخش کامنت ها پشتیبانی ارائه می شود

آموزش php ! زبان برنامه نویسی php یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی در بخش بک اند و دنیای وب است . اول از هرچیزی لازم است بدانید که بزرگترین تفاوت بخش فرانت اند و بک اند در این مورد خلاصه می شود که شما در بخش فرانت ملزم به یادگیری چندین و چند بخش مختلف ، جهت پیاده سازی یک دیزاین قابل قبول هستید اما در بخش بک اند ، میتوان تنها با یادگیری یک زبان برنامه نویسی ، ازپس پروژه های بزرگ نیز برآمد .

البته پروژه هایی که در حجم های بسیار بزرگ اجرا می شوند را نمیتوان تنها با تکیه به یک زبان برنامه نویسی اجرا کرد و احتمال دارد این نوع پروژه ها ترکیبی از چند زبان مختلف همچون php ، زبان جاوا اسکریپت و … باشند . اما برای پروژه های کوچک تا نسبتا بزرگ میتوان به کمک تنها 1 زبان برنامه نویسی ، پروسه کاری را پیش برد .

سئوالات متداول
پیشنیاز یادگیری php چیست ؟

برای یادگیری این دوره آموزشی تنها لازم است با زبان پایه html آشنایی داشته باشید که میتوانید به دوره رایگان آن از بالای همین صفحه دسترسی داشته باشید . پس از آن میتوانید با خیال راحت در این دوره شرکت کنید .

این دوره تا چه اندازه برای بازار کار مناسب است ؟

در این دوره آموزشی سرفصل بندی ها به شکل کامل بوده و پروژه های آموزشی نیز با سنجش بازار کار امروزی درنظر گرفته شده است تا دانشجوی شرکت کننده ، پس از به اتمام رساندن دوره ، توانایی برنامه نویسی پروژه های واقعی را داشته باشد .

زبان php ، زبان برنامه نویسی پایتون و همچنین زبان Asp.net از جمله زبان های برنامه نویسی قدرتمند در حوزه برنامه نویسی بک اند هستند که میتوان بسته به ساختار پروژه یکی از آنها را به کار گرفت . اینکه یک دید مقایسه‌ای نسبت به این زبان ها داشته باشیم به هیچ عنوان درست نیست هر زبان دارای ویژگی های خاص خود می باشد .

اما چرا در این دوره زبان php را جهت آموزش برای شما عزیزان برگزیدیم ؟ قبل از هرچیزی میتوان گفت دوستانی که برای اولین بار قصد دارند تا با یک زبان برنامه نویسی کار کنند ، php یکی از گزینه های روی میز است . اولین دلیل برای این حرف این است که میتوان تنها با نصب 2 نرم افزار بر روی سیستم ( که یکی از آنها نرم افزار کدنویسی و دیگری نرم افزار وب سرور است ) کدنویسی با php را در کمتر از 10 دقیقه آغاز کرد .

مورد بعدی این است که php یک زبان سطح بالا است به این معنی که دستورات آن به زبان انسان نزدیک هستند و شما با نگارش هر دستور در داخل کدها ، میتوانید مفهوم آن را نیز درک کنید ، از این جهت در بخش هایی که نیاز به برنامه نویسی های اختصاصی دارید ، میتوانید با تحلیل سیستم ، به راحتی درک کنید که از کدام دستور ها باید استفاده کنید .

این زبان کاملا رایگان بوده و همچنین متن باز است به این معنی که میتوان آن را توسعه داد و این یک امتیاز مهم و کلیدی برای هر زبان برنامه نویسی محسوب می شود . رایگان و همچنین متن باز بودن زبان php باعث شده تا سیستم ها و فریمورک هایی قدرتمند همچون وردپرس که یک سیستم مدیریت محتوا است و یا لاراول که یک فریمورک برای زبان php می باشد در اختیار برنامه نویسان قرار گیرد .

وب سایت های بزرگی در دنیا توسط این زبان برنامه نویسی اجرا شده و در حال کار هستند که با یک سرچ ساده در گوگل میتوانید به لیستی عظیم از معتبر ترین وب سایت هایی که حتی خیلی از آنها را نیز می شناسید دست پیدا کنید . این موارد تنها دلایل اولیه برای یادگیری و رفتن به سمت آموزش php است . ویژگی های این زبان بسیار زیاد هستند و در حین این دوره آموزشی ، ضمن لذت از تدریس و یادگیری سرفصل ها ، مشتاق به یادگیری مواردی حتی بسیار بیشتر از سطح دوره خواهید بود .

نحوه تدریس در دوره آموزش php – دوره سیر تا پیاز

برای تدریس هر دوره آموزشی مطمئنا پشتوانه چندین ساله مدرس شرط اول است و نمیتوان با یادگیری یک زبان و چند بار استفاده از آن ، اقدام به تدریس آن برای دیگران نمود . اساتیدی که دوره های آموزشی جامع را برای دانشجویان و علاقمندان به یادگیری تهیه می کنند ، تجربه کار بر روی ده ها و یا صدها پروژه مختلف از زبان مرتبط را دارند .

در این دوره نیز مدرسین با تکیه بر دانش و مهم تر از همه تجارب چندین ساله که حاصل اجرای پروژه های بسیار متعدد است ، الویت را بر این قرار دادند که دانشجوی شرکت کننده در این دوره هیچگونه ذهنیتی از یک زبان برنامه نویسی ندارد . دانشجویان این دوره در 2 بخش میتوانند دسته بندی شوند :

  • دانشجویانی که آموزش های بخش فرانت را به اتمام رسانده و اکنون برای یادگیری برنامه نویسی سایت های داینامیک و توسعه دانش و مهارت های خود ، قصد دارند تا وارد این دوره شوند .
  • دانشجویانی که به بخش های پایه یک وب سایت همچون html آشنایی دارند و علاقمند هستند تا بیشتر در زمینه برنامه نویسی و داینامیک سازی وب سایت ها فعالیت داشته باشند .

در هر صورت ، هردو این دانشجویان ذهنیت کمی از یک زبان برنامه نویسی و همچنین php دارند . بنابراین لازم است تا ضمن آماده سازی تمامی سرفصل های لازم ، چینش این سرفصل ها نیز به شکلی باشد که دانشجو گام به گام و بدون هرگونه درگیری و برهم ریختگی ذهنی ، توانایی پیشروی در جلسات دوره را داشته باشد .

اگر از تجارب شخصی خود در این بین به شکلی خلاصه وار بازگو کنیم میتوان اینگونه گفت که مشکل اصلی آموزش هایی که به شخصه توسط بنده نویسنده مشاهده شده ، این بود که مدرسین مختلف به هیچ عنوان سرفصل های پیشنیاز یا هم نیاز را رعایت نمی‌کردند و به عنوان مثال هنگام یادگیری یک سرفصل ، از سرفصل هایی که هنوز بحث دوره به آنها نرسیده نیز صحبت می‌شد چرا که مطرح کردن آن ضروری بود و همین باعث آشفتگی ذهن دانشجو می‌شد . اما امکان این وجود داشت که با چینشن درست سرفصل ها ، اینگونه مسائلی وجود نداشته باشد .

در داخل دوره سیر تا پیاز زبان برنامه نویسی php ، الویت اول بر روی تنظیم چینشن صحیح سرفصل ها بود . پس میتوانید با خیال راحت و بدون هیچگونه نگرانی ، هر جلسه از دوره را مشاهده کرده و تمرینات لازم را انجام دهید .

فصل اول این دوره بر اساس آموزش php در تمامی بخش ها ( روش های کدنویسی ، تکنیک ها و ترفند ها ، طراحی مینی پروژه ها و … ) و ادامه این فصل در جهت آموزش مباحث اولیه پایگاه داده جهت بستن یک پروژه تجمیع شده ، به شما عزیزان ارائه شده است .

همانطور که در قسمت جلسات دوره می توانید مشاهده کنید ، این آموزش بخوبی تمامی بخش های پایه را پوشش داده و در همین فصل اول ، هیچ موردی به عنوان علامت سوال در ذهن دانشجو باقی نخواهد ماند . البته لازم به ذکر است که در هر یک از جلسات دوره ، مباحث بسیار زیادی از ریز تا درشت تدریس می شوند که تنها موارد اصلی آنها در بخش جلسات خدمت شما ارائه شده است .

تنها یادگیری php کافی نیست و باید دانشجوی شرکت کننده در دوره آموزش php ، بخوبی به این آگاهی و شناخت دست پیدا کند که محل دقیق استفاده از هر دستور داخل پروژه دقیقا در کدام قسمت است  . در فصل اول پروژه های مختلفی همچون آپلودر ، صفحه ثبت نام ، لاگین ، کپچا و … خواهیم داشت . اما اصلی ترین پروژه که در این دوره جهت تفهیم آموزش php پایه خدمت شما ارائه خواهد شد در فصل دوم این دوره برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است .

فصل دوم ، یک سیستم مدیریت محتوای متفاوت

قبل از هرچیزی باید گفت یادگیری ، زمانی موثر است که دارای چند شرط اصلی باشد ، اولین شرط جامع بودن سرفصل های آموزش ، مورد دوم قدرت مدرس در آموزش و همچنین تفهمیم دانشجو ، و مورد سوم آموزش مواردی که در بازار کار در همان زمان کاربردی بوده و دانشجو پس از اتمام آموزش ها و کسب مهارت های لازم ، توانایی ارائه پروژه و اجرای آن در مقابل کارفرما را داشته باشد .

به عبارتی اگر مهارت های شما نتواند پاسخگوی نیاز های روز باشد ، عملا درآمدی نیز برای شما حاصل نخواهد کرد . ممکن است در سطح نت ، آموزش های رایگانی وجود داشته باشد که داخل آنها مینی پروژه هایی همچون سیستم مدیریت محتوا نیز به شما آموزش داده شود ، اما ضرب‌المثلی وجود دارد که هر گردی گردو نیست !

اگر قصد دارید برای خودتان و یا کارفرما ، پروژه طراحی کنید ، این پروژه باید یک تجربه کاربری مناسب را به مخاطب نهایی ارائه کند . امروزه در اکثر وب سایت ها ، سادگی برخورد با کاربر اهمیت بسیار زیادی دارد و اگر دقت کرده باشید ، در کمتر وب سایتی بخش ثبت نام با ایمیل انجام می شود .

اکنون بیش از 90% وب سایت هایی که به مخاطبان خود ارزش قایل هستند ، ورود و همچنین ثبت نام در داخل سایت را توسط پنل پیامکی انجام میدهند و شما به عنوان یک برنامه نویس که در حال حاضر فعالیت می کنید ،لازم است تا به برنامه نویسی اینگونه بخش ها مسلط باشید .

در این دوره و در بخش پروژه محور نیز هدف دقیقا بر روی این موارد متمرکز شده ، که دانشجوی دوره بتواند با مهارت های خود ، بخش زیادی از تقاضای کارفرما را پوشش دهد . نمونه پروژه برنامه نویسی شده در این دوره را میتوانید در ویدئو معرفی دوره مشاهده کنید ، که امکانات بسیار زیادی داخل آن ، جهت تفهیم مباحث آموزش php و همچنین ارائه باور به شرکت کننده دوره درنظر گرفته شده است . اما این تمامی موضوع نیست و شما به قدری در این دوره مهارت کسب خواهید کرد که پس از اتمام دوره بتوانید به راحتی مهارت های خود را بیشتر و بیشتر کنید .

شما با یادگیری تنها یک زبان برنامه نویسی به شکل کامل و مفهومی ، میتوانید سایر زبان های برنامه نویسی را نیز در کوتاه ترین زمان حتی بدون استاد و تنها از منابع متنی ، از وب سایت هایی همچون w3s فراگیرید . بنابراین در این دوره باید با تمامی تمرکز حضور داشته باشید تا نتیجه مطلوب حاصل شود .

این دوره آموزشی دارای چندین فصل متعدد است و صرفا به همین 2 فصل ختم نمی شود . خوشبختانه php یک زبان توسعه یافته است و میتوان توسط آن کارهای بسیار زیادی انجام داد . در ادامه همین دوره و در فصل های بعدی ، شاخه های گسترده تری از آموزش php خدمتتان ارائه شده و افزایش سهولت در کدنویسی با زبان php در سطوح بالاتر را شاهد خواهید بود .

فصل سوم آموزش شی گرایی ( در حال ضبط )

فصل چهارم php پیشرفته ( در حال ضبط )

فصل 1
آموزش Php و Mysql
شامل 25 جلسه
1
جلسه 1 - معرفی زبان php و وب سرورها ، نصب و پیکربندی نرم افزار های اولیه
00:22:17
2
جلسه 2 - بررسی Syntax زبان php و شروع کد نویسی
00:25:35
3
جلسه 3 - کامنت گذاری ، نکات ' ' و " " ، بحث متغیر ها در php
00:21:09
4
جلسه 4 - ادامه آموزش متغیر ها ، قوانین کانکت در php
00:22:14
5
جلسه 5 - آموزش بحث متغیر ها ، معرفی ثابت ها
00:24:58
6
جلسه 6 - آموزش توابع ، تعریف و call کردن ، return و آرگومان ها
00:20:59
7
جلسه 7 - توابع کاربردی php ، آموزش توابع بازگشتی
00:22:14
8
جلسه 8 - شرط if ، عملگرها ، توسعه شرط ، دستور Switch
00:19:24
9
جلسه 9 - معرفی آرایه ها ، اصول تعریف و استفاده ، دستورات آرایه
00:24:08
10
جلسه 10 - توابع کاربردی برای آرایه ، حلقه for و توسعه حلقه
00:21:38
11
جلسه 11 - ترکیب حلقه و آرایه و تابع ، حلقه while و do ، دستور foreach
00:23:44
12
جلسه 12 - توابع کاربردی php ، آموزش کامل include و require
00:26:55
13
جلسه 13 - مبحث فرم ها ، متدهای ارسال و دریافت ، isset
00:21:35
14
جلسه 14 - ارسال فایل در php
00:26:09
15
جلسه 15 - پروژه ساخت آپلودر با php
00:31:16
16
جلسه 16 - زمان و تاریخ در php ، پروژه صفحه لاگین
00:23:59
17
جلسه 17 - آموزش SESSION ها در php ، ادامه پروژه صفحه لاگین
00:24:10
18
جلسه 18 - فیلتر کردن اطلاعات در php ، آموزش کوکی ها
00:17:16
19
جلسه 19 - آموزش کار با فایل ها در php ، بحث JSON
00:24:07
20
جلسه 20 - بحث regular expression و try catch
00:24:10
21
جلسه 21 - نحوه ساخت کپچا کدها در php ، شروع بحث پایگاه داده
00:25:04
22
جلسه 22 - انواع Data Type ، ساخت اصولی جداول ، کار با PhpMyadmin
00:25:57
23
جلسه 23 - اتصال پروژه به دیتابیس ، دستورات کار با پایگاه داده
00:26:44
24
جلسه 24 - ذخیره و بازیابی اطلاعات پروژه
00:30:34
25
جلسه 25 - بخش Sql پیشرفته ، کوئری های سطح بالا در Sql
00:28:52
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است
دیدگاه های شما
علی کرمی ۰۱ / ۱۴۰۲
5

استاد ممنون من همه دوره رو خوندم الان فصل دوم که گفتید اون مدیریت رو آموزش میدین کی قراره آموزش داده بشه؟

ادمین ۰۱ / ۱۴۰۲

سلام علی جان تا یکماه آینده روی سایت میاد حتما

ساعدی ۰۹ / ۱۴۰۱

سلام قسمت های رایگان چرا پشت سر هم نیستند پس؟چند قسمت گذاشتید؟

ادمین ۰۹ / ۱۴۰۱

با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز ، در قسمت های رایگان ، ویدئو ها به شکل تایم کامل هستند اما از برخی جلسات دوره گلچین شده تا با کیفیت آموزش ها آشنا باشید .

زند ۰۹ / ۱۴۰۱

سلام چجوری همه قسمت هاشو بخریم؟

ادمین ۰۹ / ۱۴۰۱

با سلام در همین صفحه در قسمت چپ لینک خرید وجود داره

مرتضی پاشایی ۰۹ / ۱۴۰۱
5

سلام خسته نباشید چقدر عالی میشه قسمت های بیشتری رایگان بذارین؟چون خیلی خوب درس میده استاد توی این فیلم ها اگر امکانش باشه خیلی ممنونم

ادمین ۰۹ / ۱۴۰۱

سلام دوست عزیز وقت شما بخیر ، قسمت های رایگان برای سنجش سطح کیفی دوره هستند

خرید آنلاین