بخش Vip سئو مایند

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو مایند هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
ورود به بازار کار با سئو مایند
سئو مایند » دانلود ها » آموزش فرانت » آموزش HTML ، کاملا رایگان ، ازمبتدی تا پیشرفته

آموزش HTML ، کاملا رایگان ، ازمبتدی تا پیشرفته

27 دانشجو 5

یکی از بهترین آموزش های HTML ، با ساده ترین زبان و بیانی گویا ، آموزش به شکل رایگان و کاملا گام به گام جهت ورود به دنیای وب ، در این دوره سیر تا پیاز HTML را یاد خواهید گرفت

رایگان
پس از خرید دوره های نقدی مستقیما با مدرس دوره در ارتباط خواهید بود برای دوره های رایگان نیز از بخش کامنت ها پشتیبانی ارائه می شود

HTML یک زبان نشانه گذاری ابر متن است که پایه و اساس تمامی وب سایت های دنیا است . شما هیچ وب سایتی را نخواهید یافت که زبان HTML درآن به کار نرفته باشد . HTML یک زبان برنامه نویسی نیست . این زبان یک زبان نشانه گذاری است و به این معنی است که ما بخش های مختلف وب سایت را به کمک دستورات موجود در این زبان نشانه خواهیم گذاشت تا بعد ها به کمک زبان هایی همچون Css که جهت طراحی هستند ، این المان ها را توسط نشانه ها یافته و بر روی آنها کار کنیم .

یادگیری این زبان بسیار راحت است و شما میتوانید در مدت 1 تا نهایتا 2 هفته به تمامی قسمت های HTML مسلط شوید ( مخصوصا با آموزش HTML در وب سایت ما ) .

ما قصد نداریم تا در این دوره با بحث های مفصل و خسته کننده شما را از مبحث اصلی دور کنیم . شما میتوانید در وب سایت هایی همچون ویکی پدیا نیز تاریخچه این زبان را مطالعه نمائید ، چیزی که برای شما لازم است ، دانستن کاربرد این زبان ، روش کدنویسی ، نحوه کنترل و مهم تر از همه استفاده در پروژه های عملی است . البته توضیحات ارائه شده در این دوره بسیار کامل هستند و شما اگر هیچگونه اطلاعاتی هم در رابطه با زبان های طراحی وب نداشته باشید ، میتوانید به راحتی در این دوره شرکت کنید .

روند آموزش HTML در این دوره

از آنجایی که زبان HTML یک زبان پایه برای ورود به دنیای طراحی و همچنین برنامه نویسی وب است ، از این جهت باید به شکلی درست و اصولی این زبان را یاد گرفت . در این دوره مدرس تمامی تلاش خود را نموده است تا با بیانی ساده و بسیار رسا ، مباحث را اولا به شکل گام به گام ، و ثانیا به شکل کامل خدمت شما عزیزان تدریس نماید . از آنجایی که دوره های پایه از حساسیت بیشتری برخوردار هستند و دانشجوی دوره لازم است تا در همان ابتدای آموزش ، به درک این موضوع برسد که قرار است تا چه اتفاقاتی در طی این دوره بیفتد ، پس لازم است تا ابتدا ذهنیت یک دانشجوی مبتدی را در نظر گرفت و متناسب با درک و میزان توانایی وی شروع به تدریس نمود .

موضوع مهم بعدی تدریس بصورت گام به گام با سرفصل بندی منظم است . در این دوره طبق استاندارد های بین المللی HTML ، مباحث خدمت شما ارائه شده است . همانطور که در بالا نیز اشاره شد ، زبان HTML بسیار آسان است و سرفصل هایی که در داخل کلیات این زبان مطرح هستند نیز به اندازه سایر زبان های طراحی و همچنین برنامه نویسی نیست ، پس تعداد جلسات زیادی در این دوره آموزشی نخواهیم داشت .

در گام اول این دوره به بررسی مباحث کلی Frontend و Backend خواهیم پرداخت ، مبحث اولیه قسمت طراحی و برنامه نویسی ، یکی از مسائل مهم است که باید هر طراح و برنامه نویس به شکل کامل به آنها مسلط شود ، البته مباحث Frontend و Backend  ، موضوعات سختی نیستند و شما صرفا کافیست تا اطلاع داشته باشید که مسیر انتخابی شما کدامیک از این دو بخش خواهد بود ، و قصد دارید تا در چه بخشی از دنیای وب فعالیت داشته باشید .

البته در داخل دوره HTML نیز اشاره شده است که اگر شما قصد طراح شدن و یا برنامه نویس شدن دارید ، حتما باید به HTML آشنایی کامل داشته باشید . پس از بررسی مباحث فرانت و بک اند ، به سراغ بررسی نرم افزار هایی خواهیم رفت که میتوانیم به کمک آنها کد نویسی کنیم . برای کد نویسی دو نوع نرم افزار به نام های IDE و EDITOR داریم . در ابتدای همین دوره به بررسی این دو خانواده نرم افزاری خواهیم پرداخت و چند نمونه بسیار کاربردی را نیز به شما معرفی خواهیم کرد . یکی از نرم افزار های خانواده EDITOR که کد نویسی با آن بسیار لذت بخش بوده و امکانات مناسبی نیز دارد را دانلود نموده و پس از نصب شروع به کد نویسی خواهیم نمود .

مفاهیم اولیه در زبان HTML ، مباحث تگ ها هستند . در حقیقت میتوان گفت زبان HTML ساختار کلی بر اساس تگ ها دارد و ما برای کار با این زبان فقط باید با تگ ها آشنا شده و با آنها کار کنیم . زبان HTML تگ های بسیار زیادی دارد و هر کدام از این تگ ها خصوصیات خاص . شاید در قدم اول برای شما اینگونه جلوه کند که به خاطر سپردن این تگ ها مشکل است و یا ممکن است در خاطر نماند . اما اصلا اینگونه نیست و شما به راحتی تمامی این تگ ها ، نحوه کار ، و مهم تر از همه خصوصیت های آنها را نیز یاد خواهید گرفت .

تگ های زبان HTML حتمل باید به شکل گام به گام آموزش داده شوند ، برخی از تگ ها و خصوصیت ها تا زمانی که شناخته نشوند ، نمیتوانیم به سراغ آموزش های بعدی برویم پس قبل از شروع این دوره ، سعی کردیم تا سرفصل بندی در هر جلسه را دقیق تنظیم نمائیم .در هر جلسه از این دوره ، چندین تگ به همراه خصوصیات کامل آنها بررسی شده است .

سر تا پیاز بخش فرم ها و جداول در HTML

اول از هر چیزی باید گفت که تمامی سرفصل ها در این دوره به شکل جامع و به همراه تمام نکات همان قسمت تدریس شده است . اما بخش مربوط به فرم ها و همچنین بخش جداول ، از جمله قسمت هایی هستد که در HTML بسیار مورد توجه است . از این جهت ما نیز در داخل این دوره جزء به جزء قسمت فرم ها و جدول ها را با نگاهی ویژه خدمت شما عزیزان تدریس نمودیم . چرا که از جمله بخش های بسیار مهم در قسمت های داینامیک سازی یک وب سایت ، تحلیل درست فرم ها در جهت ارسال و دریافت اطلاعات و همچنین نمایش صحیح داده ها در قالب جداول و انجام پردازش های مختلف بر روی آنها است .

کار با سایت های و ابزار های کاربردی

در حین آموزش ممکن است علاوه بر کدنویسی در HTML ، لازم باشد تا به سراغ برخی وب سایت های دیگر نیز رفته و از آنها کمک بگیریم . میتوان گفت هر اندازه که شما به وب سایت های کاربردی که زمینه کاری آنها ، تسهیل در روند پروژه شما است آشنایی داشته باشید به همان اندازه راحت تر هستید . وب سایت هایی که در این دوره خدمتتان معرفی خواهند شد ، ابزارهای کمکی هستند ، تا بتوانیم با استفاده از امکانات این وب سایت ها ، در بخش هایی که زحمت زیادی از ما خواهند گرفت ، سرعت کدنویسی خود را افزایش دهیم .

علاوه بر این وب سایت ها ، لازم است تا به برخی ابزارهای کمکی همچون افزونه های نرم افزاری ، در ادیتورهایی که با آنها کار می کنیم آشنایی داشته باشیم . در ابتدای این دوره اشاره مختصری به مقایسه نرم افزار Notepad ویندوز و کدنویسی با آن ، با نرم افزار های قدرتمند تر شد ، که در این بخش ، با معرفی برخی افزونه های قابل نصب بر روی محیط کدنویسی ، خواهید دید که تا چه اندازه میتوان سرعت ، دقت و نظم پروژه های HTML را افزایش داد . امیدواریم تا این دوره پایه ، مسیر شما را جهت ورود به دنیای طراحی و برنامه نویسی وب هموار کند .

فصل 1
فصل 1 - آموزش کامل HTML
شامل 11 جلسه
1
جلسه 1 - مفهوم تگ و صفت ، نرم افزار ها ، html , head , title , meta و ...
00:28:57
2
جلسه 2 - تگ های headings , p , br , hr , pre , body و ...
00:29:00
3
جلسه 3 - تگ های formating , الویت تگ ها ، لیست ها
00:28:05
4
جلسه 4 - مسیریابی در HTML ، تگ های a , img و ...
00:27:18
5
جلسه 5 - تگ های question ، انواع روش های style دهی
00:24:04
6
جلسه 6 - تگ های map , area , picture , source , media , favicon
00:21:32
7
جلسه 7 - صفر تا صد بحث table ها ، class , id , iframe
00:26:06
8
جلسه 8 -تگ های معنایی ( header , footer , aside , nav و ... )
00:27:04
9
جلسه 9 - صفر تا صد بحث form ها
00:25:53
10
جلسه 10 - svg , canvas , video , audio , html5 shiv ، کدنویسی با emmet
00:29:12
11
جلسه 11 - بررسی کامل قسمت HTML در W3schools
00:16:10
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است
دیدگاه های شما
رسول ۰۹ / ۱۴۰۱
5

سلام استاد برای آموزش css تخفیف ندارین؟

ادمین ۰۹ / ۱۴۰۱

سلام ، تخفیف کلی روی دوره اعمال شده

عنایتی ۱۲ / ۱۴۰۰

سلام آقا دمتون گرم شما دوره css چرا ندارید توی سایت من چقدر گشتم چیزی که پیدا نکردم اگر دارید لطفا معرفی کنید برامون من میخوام با شما یاد بگیرم

ادمین ۱۲ / ۱۴۰۰

سلام و تشکر از نظر لطف شما ، بزودی یک دوره فوق العاده css برای شما عزیزان منتشر خواهیم کرد

اخلاق ۱۲ / ۱۴۰۰

آموزش عالی بود پسرخاله من خودش کامپیوتر میخونه گفت که اول از html شروع کنم شما از همه بهتر درس میدین خسته نباشید واقعا

ادمین ۱۲ / ۱۴۰۰

سلام و ممنون از نظر لطف شما ، امیدواریم تا این مسیر را با قدرت ادامه داده و موفق باشید

خرید آنلاین