بخش Vip سئو مایند

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو مایند هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
ورود به بازار کار با سئو مایند
سئو مایند » دانلود ها » آموزش فرانت » دوره آموزش بوت استرپ 5 – کاملا پروژه محور و تضمینی

دوره آموزش بوت استرپ 5 – کاملا پروژه محور و تضمینی

12 دانشجو 5

بهترین دوره آموزش بوت استرپ 5 به شکل پروژه محور به همراه تدریس صفر تا صد سرفصل ها و پیاده سازی 5 قالب رسپانسیو فوق العاده شیک و پیشرفته

تومان 299,000
پس از خرید دوره های نقدی مستقیما با مدرس دوره در ارتباط خواهید بود برای دوره های رایگان نیز از بخش کامنت ها پشتیبانی ارائه می شود

زمانی که صحبت از طراحی سایت و بخش فرانت می شود ، یکی از گزینه هایی که مطمئنا جزء مهارت ها محسوب شده و آموزش آن نیاز است ، بوت استرپ می باشد . بوت استرپ یک فریمورک است . اما اینکه فریمورک چیست در ادامه بررسی خواهد شد . شما می توانید به کمک فریمورک های زبان طراحی Css که یکی از آنها بوت استرپ می باشد ، قالب های خود را به شکلی استاندارد ، سریع و واکنشگرا ( قابلیت نمایش صحیح سایت در موبایل و تبلت و دستگاه های مختلف ) پیاده سازی کنید .

فریمورک چیست ؟

فریمورک یک بستر کدنویسی بر پایه یک زبان طراحی یا برنامه نویسی است که به ما کمک می کند تا بتوانیم با آن زبان به شکلی ملایم تر برخورد نموده و کدنویسی های خود را سریع تر انجام دهیم . قبل از شروع به یادگیری یک فریمورک ، ابتدا باید تسلط نسبی به زبان منبع آن فریمورک داشت . یعنی اگر شما قصد یادگیری بوت استرپ را دارید که یک فریمورک برای زبان طراحی Css می باشد ، ابتدا باید خود زبان Css را تا سطح قابل قبول یاد گرفته باشید . اما مهم ترین ویژگی یک فریمورک استاندارد سازی پروژه است . تاکنون با خودتان فکر کردید که اگر شما زبان طراحی Css و قسمت Media را یاد گرفته باشید چه نیازی به یادگیری فریمورک هایی همچون بوت استرپ برای طراحی دارید ؟ پاسخ بسیار ساده است !!

چرا باید بوت استرپ یاد بگیریم ؟

اگر شما در زبان طراحی Css و قسمت Media تسلط نسبی داشته باشید می توانید از دستورات آن استفاده نموده و قالب های خودتان را در دستگاه هایی مثل موبایل و تبلت ، از نظر ظاهری و نمایشی تنظیم کنید تا مخاطبان سایت شما بدون مشکل آن را مشاهده کنند . اما بنظر شما این روش کدنویسی که توسط خودتان انجام خواهد شد تا چه اندازه کامل و تا چه اندازه بی عیب و نقص است ؟

دلایل یادگیری بوت استرپ

مهم تر از همه این روش کد نویسی شما ( ریسپانسیو سازی قالب توسط کدهایی که خودتان در نظر دارید ) تا چه اندازه مورد قبول طیف وسیعی از مخاطبان و حتی برنامه نویسان خواهد بود ؟؟

تصور کنید شما یک طراح هستید و در شرکت یا مجموعه خاصی در حال فعالیت هستید . شما به عنوان طراح ، یک پروژه را بدون هیچ فریمورکی طراحی نموده و راه اندازی کردید و تصور بر این است که این پروژه هیچگونه مشکلی هم ندارد . اما اگر شما به هر دلیل آن مجموعه را ترک نمائید و شخص دیگری جایگزین شما شود ، زمانی که قصد تغییر یا توسعه پروژه را داشته باشد ، در اینصورت مطمئنا در قسمت های ریسپانسیو سازی سایت با مشکل مواجه خواهد شد چرا که شما استاندارد خاصی را در کدنویسی مد نظر نداشتید و همین موضوع باعث اخلال در مراحل تغییر و توسعه پروژه خواهد بود .

اما زمانی که شما از بستر های کدنویسی استاندارد همچون بوت استرپ و یا نمونه های مشابه استفاده کنید ، هر شخص طراح در هر نقطه از دنیا که به فریمورک بوت استرپ تسلط داشه باشد ، به محض بازکردن پروژه و کمی بررسی ، قادر خواهد بود تا به سرعت و ضمن حفظ ساختار کلی پروژه ، تغییرات لازم در آن را اعمال نماید . از این جهت شما برای تبدیل شدن به یک طراح کار درست و مورد تقاضای بازار کار ، نیاز دارید تا مهارت های خود را به شکلی استاندارد توسعه دهید .

دوره آموزش بوت استرپ 5 در سئو مایند

این دوره آموزشی ، با قدرت یکی از آموزش های جامع و همچنین پروژه محور برای بوت استرپ 5 می باشد . در این دوره یک سرفصل بندی منظم و گام به گام برای دانشجویان عزیز و علاقمندان به یادگیری بوت استرپ تنظیم نمودیم تا بتوانند با درک کامل هر بخش ، ضمن مثال های عملی و توضیح مو به مو در هر قسمت ، وارد بخش های بعدی شوند و کم کم به تمام مباحث این فربمورک تسلط داشته باشند . در فصل اول دوره ، با در نظر گرفتن پیشنیاز ها و همچنین سطح معلومات دانشجویان عزیز ، به تفسیر کامل سیستم بوت استرپ به ساده ترین زبان پرداخته شده است .

زمانی که تمامی جزئیات این فریمورک را بخوبی یاد گرفتید ، سعی کردیم تا در فصل دوم ، تمامی بخش های فصل اول را در قالب نمونه های واقعی به کار بگیریم و ضمن اینکه کمی هم از دانش و تخصص خودمان در بخش های زبان طراحی Css نیز استفاده کنیم . از این جهت که هدف دوره آموزش بی عیب و نقص بوت استرپ بود ، لذا 5 پروژه عملی که در هر کدام سرفصل های خاصی مدنطر هستند ، به شکل کامل ، از طراحی تا تنظیم بخش رسپانسیو به شما آموزش داده شده است .

این قالب ها در سطوح بسیار ساده ، متوسط ، سطح بالا و پیشرفته هستند تا بتوانیم گام به گام پیشروی نموده و قدرت این فریمورک را در بهینه سازی کد نویسی و مهم تر از همه استاندارد سازی آن نمایش دهیم .

بوت استرپ قدرت و انعطاف بسیار زیادی را درطراحی قالب ها برای ما فراهم می کند ، از این جهت می توانیم بدون محدودیت هر نوع قالبی را به کمک آن پیاده سازی کنیم .

ویژگی ها خاص بوت استرپ نسخه 5

اگر شما جز کسانی هستید که قبلا با بوت استرپ نسخه 3 کار کردید ، هنگام ورود به دنیای بوت استرپ 5 بسیار تحت تاثیر انعطاف آن قرار خواهید گرفت . یکی از ویژگی های فوق العاده که مسبب انعطاف بوت استرپ 5 در تمامی دستگاه ها است ، اصافه شدن قابلیت کنترل المان ها در عرض های مختلف است . به این معنی که می توانیم برای هر المان ، ویژگی ها مختلفی را برای دستگاه هایی همچون موبایل ، تبلت یا نمایشگر های بزرگ ، به شکلی متفاوت از هم تعریف کنیم .

مهم ترین ویژگی های بوت استرپ 5

برای مثال ممکن است فاصله یا عرض المان های ما در نمایشگر های خانگی مناسب باشند اما در دستگاه های موبایل این فواصل نیاز به کم شدن و استاندارد سازی داشته باشند . در بوت استرپ نسخه 3 ، لازم بود تا دستورات Media در داخل فایل style.css نوشته شود اما در بوت استرپ نسخه 4 و همچنین 5 ، این انعطاف بسیار بالا رفت تا حدی که خود این فریمورک ، دستوراتی در اختیار ما قرار داد تا بتوانیم به راحتی و صرفا با نگارش چند کلاس ، به راحتی کنترل طراحی صفحه را در دست بگیریم . این ویژگی از نطر یک طراح ، مهم ترین ویژگی است که بوت استرپ از نسخه 4 به بعد ، آن را تنظیم کرد .

در بوت استرپ نسخه 3 ، آیکون هایی با نام Glyphicon وجود داشتند که این آیکون ها از نظر تعداد کم بوده و البته خروجی نهایی آنها نیز در ظاهر قالب وجه قشنگی نداشت . به همین خاطر در بوت استرپ نسخه 4 این آیکون ها از داخل فریمورک حذف شدند . اما در نسخه 5 ، آیکون هایی جدید تر ، بهتر و با تعدد بسیار زیاد ، با نام Bootstrap Icons ، معرفی شدند که نه تنها در بوت استرپ ، بلکه در تمامی سایت هایی که حتی از بوت استرپ هم استفاده نمی کنند قابل استفاده است .

ویژگی فوق العاده مهم بوت استرپ 5 برای سایت های فارسی

یکی از ویژگی هایی که بوت استرپ آن را تنها در نسخه 5 خود ارائه کرد ، ویژگی بوت استرپ راست چین بود . از آنجایی که بوت استرپ 3 بر اساس تکنولوژی Float کار میکرد ، برای راست چین کردن آن جهت استفاده در سایت های فارسی ، یا باید خودمان اقدام به تغییر کد ها در داخل فایل Bootstrap.css می نمودیم و یا اینکه از نسخه های فارسی سازی شده بوت استرپ که اغلب هم کامل نبودند استفاده میکردیم .

در بوت استرپ نسخه 4 نیز با اینکه تکنولوژی Float به تکنولوژی فوق العاده محبوب و منعطف Flex تغییر کرد ، اما بازهم بوت استرپ ویژگی هایی همچون Right و Left را در نظر گرفته بود که باز هم برای استفاده در سایت های فارسی و اصولا راست به چپ ، کمی مشکل داشتیم . اما در بوت استرپ 5 ، نواقص نسخه 4 هم برطرف شد . چراکه هم بوت استرپ نسخه راست چین با نام Bootstrap.rtl.css به شکل رسمی داخل بوت استرپ منتشر شد و هم اینکه بوت استرپ به جای استفاده از ویژگی های Right و Left و محدود کردن طراح قالب در انتخاب جهت ها ، از ویژگی هایی به نام Start و End استفاده کرد تا چیدمان وب سایت متناسب با جهت کلی آن تنظیم شود و این یک تحول فوق العاده بود .

تا به این ترتیب و با توجه به ویژگی های Flex و کد های نگارش شده در داخل هسته بوت استرپ ، قادر باشیم تا به راحتی و صرفا با تغییر یک ویژگی در صفحات وب ، جهت کلی طراحی سایت را تغییر دهیم و حتی نیاز به یک خط شخصی سازی هم نداشته باشیم . ( این ویژگی برای طراحی سایت های دو زبانه یا چند زبانه که جهت زبان ها در آنها متفاوت می باشد فوق العاده ارزشمند است ) .

اما در رابطه با پروژه های این دوره آموزشی

در این دوره همانطور که در ابتدای مطالب نیز گفته شد ، 5 پروژه بسیار جذاب در انتظار شماست . این پروژه ها ، از تمامی طیف قالب ها می باشند و سعی شده است تا در هر یک از آنها ، تمرکز بر روی آموزش سرفصل های خاصی باشد . برای مثال یک قالب تحت عنوان قالب گالری عکس آموزش داده شده است که هدف اصلی در این قالب ، آموزش نحوه چیدمان المان ها و مهم تر از همه تنظیم آنها در دستگاه های موبایل و تبلت با سلیقه خودمان است . ضمن اینکه برای یادگیری اصولی ، نکات مهم آموزش هر بخش به شکل کامل توسط مدرس خدمتتان ارائه خواهد شد .

طراحی قالب پیشرفته با بوت استرپ 5

بوت استرپ از نسخه 3 ، توجه و اهتمام بسیار زیادی بر روی فرم ها داشت و ویژگی های بسیار زیادی برای آن در نظر گرفته است . در بخش آموزش سرفصل ها نیز ، زمان مناسبی برای آموزش این قسمت قرار داده شده است . جهت تفهیم کامل این قسمت ، یک پروژه صفحه ورود و ثبت نام را در استایلی شکیل با هم پیاده خواهیم کرد تا عملا با نحوه برخورد بوت استرپ با فرم ها آشنا شده و همچنین کارهایی که می توان ضمن استفاده از ویژگی های فرم بوت استرپ انجام داد را مشاهده کنید . این پروژه ها در عین سادگی ، بسیار جذاب طراحی می شوند .

طراحی قالب کریپتو

یکی از وب سایت هایی که امروزه طراحی آنها بسیار رواج یافته است ، وب سایت های کریپتو یا همان ارز های دیجیتال هستند . اینگونه وب سایت ها ساختار مناسبی جهت آموزش دارند و در این دوره نیز برای پوشش سرفصل هایی همچون آموزش المان های جداول ( Tables ) ، این نمونه را به مجموعه قالب های دوره اضافه کردیم .

قالب های کریپتو به دلیل ارائه آمار و ارقام های مختلف ، بیشتر از سایر سایت ها با جداول و چینش های منظم سر و کار دارند از این جهت یک نمونه خوب برای آموزش در این دوره برای ما بود تا در قالب این مثال ، نکات مهم بخش جداول که همانند فرم ها برای بوت استرپ مهم بود را به شما آموزش دهیم .

این قالب دارای برخی ترفند های طراحی نیز می باشد تا بتوانیم وجه مناسب اما در عین حال ساده و جذابی به تمپلیت ارائه کنیم . این تمپلیت بصورت لندینگ پیج طراحی شده است اما نکات آموزشی بسیاری در داخل آن جزء سرفصل های آموزش هستند .

قالب های لندینگ پیج فروشگاهی

یکی از تمپلیت هایی که می توان به عنوان قالب های مناسب جهت آموزش در نظر گرفت ، قالب های فروشگاهی هستند . از آنجایی که در این دوره زمان برای ما مهم است و قصد نداشتیم تا صرفا جهت پرکردن زمان دوره ، مدت آن را افزایش دهیم ، سرفصل های کامل برای طراحی قالب های فروشگاهی را در کنار هم جمع نمودیم و نهایتا 2 بخش اصلی از یک تمپلیت فروشگاهی را با هم پیاده کردیم . اولین نمونه از این پروژه فروشگاه ، صفحه اصلی آن است که یک طراحی فوق العاده زیبا و پیشرفته دارد . این تمپلیت به دور از تمامی طرح های ساده می باشد و یک دیزاین جذاب برای آن مد نظر گرفته شده که در ویدیو معرفی دوره نیز شاهد آن بودید .

همانطور که در ابتدا نیز گفته شد ، طراحی قالب صرفا هدف یک بوت استرپ کار و این دوره نیست . بلکه ما باید توانایی ترکیب آموزه های خود با دانش Css را نیز داشته باشیم تا بتوانیم بوت استرپ را به عنوان یک یار کمکی به کار گرفته و نمونه هایی قدرتمند اجرا کنیم . در این تمپلیت شخصی سازی های خاصی از بوت استرپ به شما آموزش داده شده است تا بتوانید المان های این فریمورک را متناسب با سلیقه و طرح کلی قالب خودتان تغییر دهید .

برای همین قالب ، یک صفحه جزئیات محصول با دیزاینی بسیار متفاوت و امروزی طراحی شده است که شامل شخصی سازی هایی بسیار جذاب و نکات آموزشی ناب می باشد که شما با یادگیری این موارد می توانید در تمامی قالب های فروشگاهی تمپلیت هایی بسیار متفاوت تر از قالب های معمول را ایجاد کنید . در این دوره به دلیل زمان و حجم آموزش توانایی پیاده سازی تمامی صفحات یک پروژه کامل وجود ندارد اما شما با یادگیری همین 5 پروژه عملی ، به شکل کامل قادر هستید تا پس از اتمام دوره ، به شرط تمرین و تکرار مناسب ، قالب هایی بسیار جذاب را به کمک بوت استرپ 5 پیاده سازی کنید !!

این دوره آموزش بوت استرپ 5 ، یک پک کامل برای همه دوستانی است که علاقمند به پیشرفت در مسیر فرانت کار شدن بوده و قصد دارند تا توانایی های خود را از سایر افراد افزایش دهند و مهم تر از همه در بازار کار حرفی برای گفتن داشته باشند . نه تنها این دوره آموزشی ، بلکه تمامی دوره های وب سایت ، با صبر و حوصله جمع بندی شده و نهایتا توسط مجرب ترین و با تجربه ترین مدرسان خدمت شما آموزش داده می شود . اما یک نکته مهم را در خاطر داشته باشید که صرفا خرید و مشاهده یک آموزش تنها زمانی برای شما مفید خواهد بود که تمرین و تکرار را در برنامه خود قرار داده و با علاقه این مسیر را ادامه دهید .

فصل 1
فصل 1 - آموزش سرفصل های بوت استرپ
شامل 11 جلسه
1
جلسه 1 - آموزش Containers , Devices , Breakpoints
00:26:42
2
جلسه 2 - آموزش rows , row cols , columns , layout , ...
00:26:00
3
جلسه 3 - آموزش align , justify , gutter , offset , ...
00:31:00
4
جلسه 4 - آموزش tables , typography , forms
00:19:43
5
جلسه 5 - ادامه آموزش بخش form در بوت استرپ 5
00:29:35
6
جلسه 6 - شروع بخش Component ، آموزش alert , badge , breadcrumb , ...
00:27:51
7
جلسه 7 - card , carousel , dropdown , listgroup , modal , ...
00:25:33
8
جلسه 8 - navbar , pagination , progress , toast , canvas , ...
00:29:49
9
جلسه 9 - آموزش بخش Helpers و Utilities
00:26:37
10
جلسه 10 - ادامه آموزش بخش Utilities
00:27:19
11
جلسه 11 - آموزش بخش Icons و بررسی بخش Themes
00:26:09
فصل 2
فصل 2 - طراحی پروژه های عملی
شامل 11 جلسه
1
جلسه 1 - شروع طراحی قالب لندینگ فروشگاه کفش
00:27:37
2
جلسه 2 - ادامه طراحی قالب لندینگ فروشگاه کفش
00:24:23
3
جلسه 3 - ادامه طراحی قالب لندینگ فروشگاه کفش
00:24:34
4
جلسه 4 - ادامه طراحی قالب لندینگ فروشگاه کفش
00:23:47
5
جلسه 5 - آموزش نکات مهم طراحی قالب های لندینگ
00:27:19
6
جلسه 6 - آموزش طراحی صفحه ورود و ثبت نام
00:22:07
7
جلسه 7 - شروع طراحی قالب لندینگ کریپتو
00:29:50
8
جلسه 8 - ادامه طراحی قالب لندینگ کریپتو
00:27:07
9
جلسه 9 - اتمام قالب کریپتو و طراحی قالب گالری عکس
00:30:55
10
جلسه 10 - طراحی قالب صفحه جزئیات فروشگاه
00:28:00
11
جلسه 11 - ادامه طراحی قالب صفحه جزئیات فروشگاه
00:21:50
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است
دیدگاه های شما
تجهیز ۰۹ / ۱۴۰۱
5

سلام وقت شما خوش پروژه های این آموزش خیلی خوبن امکان تخفیف هست؟

ادمین ۰۹ / ۱۴۰۱

سلام متاسفانه خیر ، چون مبلغ دوره به اندازه زیادی نیست که تخفیف اعمال بشه ، متشکرم

kurt ۱۲ / ۱۴۰۰

سلام خسته نباشید و آرزوی موفقیت برای همه من جلسات این آموزش را دیدم در 22 قسمت کلا همه آموزش کامل تمام میشه ؟

ادمین ۱۲ / ۱۴۰۰

سلام و عرض ادب ، بله دوره کامل شده دوست من

حمید رجبی ۱۲ / ۱۴۰۰

سلام میشه برای خریدنش تخفیف بدین ؟

ادمین ۱۲ / ۱۴۰۰

با سلام خدمت شما دوست عزیز ارزش این دوره با توجه به سرفصل های تدریس شده بسیار بیشتر است و در حال حاضر حداقل قیمت را بر روی آن قرار دادیم تا همه عزیزان توانایی خرید داشته باشند

Rigon ۱۲ / ۱۴۰۰

سلام استاد خداقوت سلامت باشید من دوره را حدود 10 روز قبل تموم کردم و الان چند قالب برای خودم کار کردم امکان داره برای شما ارسال کنم تا بررسی کنید و من را راهنمایی کنید

ادمین ۱۲ / ۱۴۰۰

سلام هادی جان خوشحالم از اینکه تونستی قالب های خودت را خیلی خوب طراحی کنی . حتما تیکت بزنید تا راه های ارتباطی در این مورد را خدمتتان ارائه کنیم . باعث افتخاره بررسی پروژه های دانشجویان وب سایت .

فرید ۱۱ / ۱۴۰۰

سلام آموزش شما انصافا عالیه خدا پدرت را بیامرزه واقعا ارتباطی که با شما گرفتم داخل هیچ دوره دیگری ندیدم تا الان 3 تا سایت پول دادم برای یادگرفتن بوت استرپ یجوری درس میدن انگاری ما دانشمند هستیم خدایی عالی بودین حلال

ادمین ۱۲ / ۱۴۰۰

با سلام خدمت شما دوست من ، بسیار خوشحالیم که دوره برای شما مفید بوده

سمانه ۱۱ / ۱۴۰۰

سلام خسته نباشید استاد عزیزم یک دنیا ممنون از محبت شما و تدریس عالیتون . استاد من میخواستم یک قالب کریپتو مشابه با اونکه در آموزش گفتین برای خودم بسازم اما خب شما صفحه اول را فقط طراحی کردید که خیلی هم عالی بود . میخواستم بدونم صفحاتی مثل پنل کاربران هم امکان ساخت با بوت استرپ را دارند ؟؟؟

ادمین ۱۱ / ۱۴۰۰

با سلام و تشکر از نظر لطف شما ، بله به راحتی امکان طراحی تمامی قالب ها را با بوت استرپ دارید

حمید رجبی ۱۱ / ۱۴۰۰

سلام به مناسبت روز پدر تخفیف ندارید استاد ؟

ادمین ۱۱ / ۱۴۰۰

با سلام 15% تخفیف برای همه دانشجویان عزیز در نظر گرفته شده است که میتوانید با ارسال تیکت به مدیریت ، کدتخفیف مخصوص حساب کاربری خودتان را دریافت کنید .

Akramss ۱۰ / ۱۴۰۰

با سلام محضر استاد و خسته نباشید تشکر بابت سایت خیلی خوبتون استاد برای ساختن قسمت هایی مثل اسلایدر امکان داره که از افزونه های جی کوئری هم داخل قالب استفاده بشه یا حتما باید بوت استرپ استفاده بشه ؟؟؟

ادمین ۱۰ / ۱۴۰۰

سلام ، بله هیچ مشکلی نداره

نمازی ۱۰ / ۱۴۰۰

سلام خسته نباشید استاد برای ساخت یک انیمیشن چه امکانانی در بوت استرپ هست ؟ مثلا با اومدن به پایین بخش هایی که ساختیم حرکت کنند بیان بالا مثل بعضی سایت ها

ادمین ۱۰ / ۱۴۰۰

سلام بهترین راه استفاده از کتابخانه animate.css است

coarmin ۱۰ / ۱۴۰۰

سلام من تازه خریدم آموزشتون را توی آپارات دیدم میخواستم بدونم نمیشه همه قسمت هارو همینجا ببینیم و دانلود نکنم ؟؟

ادمین ۱۰ / ۱۴۰۰

با سلام و عرض وقت بخیر ، دوره های سایت را پس از ثبت نام و لاگین میتوانید به شکل مستقیم دانلود کنید . امکان پخش در داخل سایت فعلا وجود ندارد .

Rigon ۱۰ / ۱۴۰۰

سلام استاد قسمت سوم هستم عالی هستی خدایی همینطور پیش برم تا آخر دوره انشالله فوله فول شدم از درس دادنت لذت میبرم آقایی

ادمین ۱۰ / ۱۴۰۰

سلام داداش نظر لطفته ، تلاش خودت هست ، امیدوارم روز بروز بیشتر بری جلو

شوقی ۱۰ / ۱۴۰۰

سلام برای شروع یادگرفتنش حتما باید css رو بخوانیم اول ؟ نمیشه از همین آموزش شروع کرد برای طراحی ؟؟؟ اگر امکان داره من همین الان خرید میکنم

ادمین ۱۰ / ۱۴۰۰

سلام شما برای یادگیری یک فریمورک حتما باید زبان بیس آن را یاد گرفته باشید پس یادگیری css الزامی است

محمد نبی ۱۰ / ۱۴۰۰

سلام استاد عزیز خسته نباشید من در قسمت 13 هستم در جهت صفحه مشکلی داشتم که جهت صفحه من با شما یکسان نیست و وقتی باکس های داخل صفحه را میسازم همش از سمت چپ قرار گرفته ولی برای شما از سمت راست هست میخواستم بدونم مشکل چیه دقیقا ؟

ادمین ۱۰ / ۱۴۰۰

سلام خدمت شما این بخش یک نکته آموزشی دارد و در ادامه دوره تدریس خواهد شد

sare-smio ۰۹ / ۱۴۰۰

سایت کفشه خیلی عالیه

رزان سهیلی ۰۹ / ۱۴۰۰

برای شروع این آموزش ها اول باید چی بلد باشم ؟

ادمین ۰۹ / ۱۴۰۰

با سلام خدمت شما ، حتما تسلط نسبی به html و css داشته باشید

ساربان ۰۹ / ۱۴۰۰

سلام خسته نباشید سایت بسیار خوبی دارین اگر امکان داشت میخواستم سوالی بپرسم در مورد این آموزش . آیا امکان داره به کمک این آموزش ها قالب هایی ساخت و در سایت هایی که قالب میفروشند برا ی فروختن گذاشت ؟ سپاس

ادمین ۰۹ / ۱۴۰۰

سلام ، بله هیچ مشکلی نخواهید داشت

رضا محبی ۰۹ / ۱۴۰۰

با سلام و خسته نباشید خدمت استاد عزیز من خوشحالم که اولین نفر خرید کننده این آموزش هستم از دیروز 5 قسمت نگاه کردم و باید بگم روش توضیح دادن استاد واقعا فوق العاده است و از دوتا دوره قبلی که از سایت های دیگر گرفته بودم هزار برابر بهتر درس میدن . امیدوارم چیزهایی که مد نظرم هستند در ادامه دوره باشند . بهترین دوره بوت استرپ را دارید خدا قوت

زهرا سمیعی ۰۹ / ۱۴۰۰

بنظرم یک آموزش بسیار فوق العاده میاد فقط قالب های شرکتی را هم میشه با بوت استرپ ساخت ؟ یعنی با این آموزش شما

ادمین ۰۹ / ۱۴۰۰

با سلام و سپاس از شما ، بعد از یادگیری فریمورک بوت استرپ می توانید تمامی قالب های مد نظر را طراحی کنید و در مجموع آموزش ها ارتباطی به زمینه کاری قالب ها ندارند .

خرید آنلاین