بخش Vip سئو مایند

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو مایند هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
ورود به بازار کار با سئو مایند
دوره متخصص css ، تضمین تخصص شما در مهارت های فرانت‌اند ، مشاهده دوره

با شرکت در دوره های جامع ، می توانید مهارت های لازم جهت ورود به بازار کار را کسب کنید .

آموزش های فرانت

اولین بخش از طراحی یک وب سایت را قسمت فرانت آن تشکیل می دهد . بنابراین برای حرکت در مسیری درست باید ابتدا در این بخش مهارت های لازم را بدست آورد .

آموزش های وردپرس

وردپرس در حال حاضر محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا در جهان است . برای کسب مهارت های لازم جهت توسعه این سیستم ، آموزش های جامع سایت را دنبال کنید .

20%
آموزش php ، دوره سیر تا پیاز php

برای یادگیری زبان برنامه نویسی php ، یکی از بهترین دوره های آموزشی را با نام دوره سیر تا پیاز php برای شما تدوین کردیم تا فقط با یک دوره آموزشی ، مهارت های لازم جهت ورود به بازار کار را کسب کنید .

490,000 تومان
تومان 392,000 2 دانشجو
آموزش طراحی قالب وردپرس - دوره 100% تضمینی با قسمت های رایگان

این دوره یکی از کامل ترین و قدرتمند ترین دوره های آموزش طراحی قالب وردپرس است که در طی آن ، به صورت گام به گام سرفصل های کامل طراحی قالب وردپرس را به صحیح ترین شکل یاد خواهید گرفت تا یکبار برای همیشه ، با طراحی قالب های وردپرس و یا فعالیت در بازار کار کسب درآمد نمائید .

تومان 1,500,000 5 دانشجو
آموزش Sass از صفر تا صد با زبان ساده

در این دوره آموزشی که برای علاقمندان به فرانت تدریس و تهیه شده است ، صفر تا صد یکی از پیش پردازنده های محبوب برای Css به نام پیش پردازنده sass را یاد خواهید گرفت تا از این به بعد هم انعطاف و هم سرعت را در کدهای Css با هم ترکیب نمائید . برای یک فرانت اند کار ماهر ، یادگیری Sass میتواند یکی از الزامات برای توسعه مهارت ها باشد .

تومان 175,000 4 دانشجو
35%
متخصص css - آموزش css از صفر به شکل تضمینی

دوره متخصص یک پکیج آموزشی کامل و تضمینی برای یادگیری تمامی سرفصل هایی که در css نیاز دارید ، کسب تمامی مهارت های طراحی قالب با css بصورت عملی در پروژه های واقعی بازار کار از مبتدی تا پیشرفته

596,000 تومان
تومان 383,500 7 دانشجو
آموزش کامل php برای وردپرس کارها

در این دوره آموزشی ، قسمت های اصلی زبان برنامه نویسی php که جهت طراحی قالب های وردپرسی نیاز دارید را به شکل کامل یاد خواهید گرفت تا در ادامه مسیر طراحی قالب ، مسیر بسیار همواری داشته باشید .

تومان 165,000 6 دانشجو
آموزش طراحی قالب شرکتی فروشگاهی با بوت استرپ 5

این دوره آموزشی شامل طراحی یک قالب شرکتی با کامل ترین صفحات ، به همراه طراحی بخش معرفی محصولات ، وبلاگ و ساختاری کاملا واکنشگرا با دیزاین اختصاصی می باشد . این دوره مناسب عزیزانی است که در بوت استرپ از تسلط نسبی برخوردار هستند .

تومان 205,000 4 دانشجو
دوره طراحی قالب فروشگاهی با بوت استرپ

در این دوره آموزشی به کمک آخرین نسخه بوت استرپ ، Css و همچنین Html یک قالب فروشگاهی بسیار شیک با تمامی صفحات را طراحی خواهیم کرد ، این قالب تمامی ویژگی های یک قالب کامل را دارد و می توانید تم های خود را طبق اصول این دوره طراحی نموده و به فروش برسانید

تومان 214,000 8 دانشجو
دوره آموزش بوت استرپ 5 - کاملا پروژه محور و تضمینی

بهترین دوره آموزش بوت استرپ 5 به شکل پروژه محور به همراه تدریس صفر تا صد سرفصل ها و پیاده سازی 5 قالب رسپانسیو فوق العاده شیک و پیشرفته

تومان 259,000 12 دانشجو