بخش Vip سئو مایند

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو مایند هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
ورود به بازار کار با سئو مایند

با شرکت در دوره های جامع ، می توانید مهارت های لازم جهت ورود به بازار کار را کسب کنید .

آموزش های فرانت

اولین بخش از طراحی یک وب سایت را قسمت فرانت آن تشکیل می دهد . بنابراین برای حرکت در مسیری درست باید ابتدا در این بخش مهارت های لازم را بدست آورد .

آموزش های وردپرس

وردپرس در حال حاضر محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا در جهان است . برای کسب مهارت های لازم جهت توسعه این سیستم ، آموزش های جامع سایت را دنبال کنید .

آموزش المان های after و before در Css

آیا تاکنون با المان های after و before در Css به شکل متفاوتی کار کردید ؟ در این دوره کوتاه خواهید دید که چگونه میتوان طراحی صفحات وب را با چند حرکت بسیار ریز متحول کرد !

رایگان 7 دانشجو
دوره آموزش کامل ویژوال استودیو کد

این دوره آموزشی جهت معرفی و آموزش کار با نرم افزار ویژوال استودیو کد تهیه شده است و تمامی علاقمندان به کدنویسی راحت تر و بهتر در محیط این نرم افزار می توانند در آن شرکت کنند . سعی کردیم تا اصلی ترین نکات لازم جهت راه اندازی این نرم افزار برای پروژه های مختلف را خدمت شما عزیزان تدریس کنیم .

رایگان 7 دانشجو
آموزش HTML ، کاملا رایگان ، ازمبتدی تا پیشرفته

یکی از بهترین آموزش های HTML ، با ساده ترین زبان و بیانی گویا ، آموزش به شکل رایگان و کاملا گام به گام جهت ورود به دنیای وب ، در این دوره سیر تا پیاز HTML را یاد خواهید گرفت

رایگان 27 دانشجو
استارت وردپرس ، آموزش شروع کار با وردپرس از قدم صفر

این دوره آموزشی گام اول شما جهت ورود به دنیای وردپرس است . در این بخش شما انواع مختلف روش های نصب وردپرس ، کار با قالب ها ، افزونه ها ، کاربران ، نوشته و تمامی بخش های پایه را به شکل کامل یاد خواهید گرفت تا در مراحل بعدی همچون طراحی قالب وردپرس و یا وب مستری ، مسیر همواری داشته باشید .

رایگان 12 دانشجو